РМО вчителів МІФ Великобагачанщини
Субота, 15.12.2018, 08:47


Вітаю Вас Гість | RSS
Головна Склад РМО математики Реєстрація Вхід
Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Великобагачанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Марченко Лариса Михайлівна

Великобагачанська ЗОШ І-ІІІ ступенів                                       

Кізь Ольга Володимирівна

Великобагачанська ЗОШ І-ІІІступенів

Семененко Світлана Анатоліївна

Великобагачанська ЗОШ І-ІІІступенів

Коротун Тамара Павлівна

Великобагачанська ЗОШ І-ІІІступенів

Нечай Галина Миколаївна

Великобагачанська ЗОШ І-ІІІступенів

КвєткінаВалентинаМихайлівна

Гоголівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Ладивір Людмила Григорівна

Гоголівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Караван Людмила Григорівна

Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Городнича Вікторія Василівна

Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Файфер Надія Вікторівна

Красногорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Пасько Ірина Миколаївна

Красногорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Пилипенко ОксанаСергіївна

Кротівщинська ЗОШ І-ІІІступенів

Борблик Лариса Михайлівна

Остап’євська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Антоненко Надія Іванівна

Остап’євська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Михайлик Ганна Олегівна

Остап’євська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Сімон Геннадій Вікторович

Радивонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Ковальчук Сергій Михайлович

Радивонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Іванова Світлана Григорівна

Рокитянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Роменська Катерина Яківна

 

Рокитянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Карлик Світлана Володимирівна

Устивицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Ващенко Ігор Миколайович

Устивицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Жемела Людмила Володимирівна

Устивицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Насвіт Любов Григорівна

Якимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Балацька Лариса Миколаївна

Якимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

ЧугуйВ’ячеславВасильович

Балакліївська ЗОШ І-ІІ ступенів

Литвишко Світлана Володимирівна

Байрацька ЗОШ І-ІІ ступенів

Мельник ВікторАндрійович

Бірківський НВК

Товкач ОльгаДмитрівна

Бірківський НВК

Прокопчук Антоніна Олексіївна

Багачанська Перша ЗОШ І-ІІ ступенів

Гарна Ганна Василівна

Довгалівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Пулинець Надія Григорівна

Матяшівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Колодний Олександр Миколайович

Михайлівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Москаленко Тетяна Миколаївна

Мостовівщинська ЗОШ І-ІІ ступенів

Одставна ОльгаМиколаївна

Подільська ЗОШ І-ІІ ступенів

Педина Ніна Григорівна

Подільська ЗОШ І-ІІ ступенів

Рожко Валентина Михайлівна

Попівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Чайка Сергій Павлович

Семенівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Колінько Наталія Іванівна

Степанівська ЗОШ І-ІІ ступенів

 

Бієнко Юрій Володимирович

Склад РМО
Форма входу

Пошук

Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Архів записів

Друзі сайту
УЦОЯО

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz